Gelinler İçin Gelin Danışmanlığı

Yeni nesil gelinler çok şanslı! Çünkü artık düğün gününe hazırlık sürecinde profesyonel destek alabiliyorlar. “Gelin Danışmanı Sevgi Soluk” onlar için her türlü detayı hazırlayıp kendilerine sunuyor. Onlara da hayatlarının en anlamlı gününde gülümsemek ve günün tadını çıkarmak kalıyor.

Aylar öncesinden bize ulaşan gelin ve damadımızla ilk görüşmemizde düğüne kaç ay kalmışsa ona göre bir takvim oluşturuyoruz. Bu süreçte gelinimizle daha sık görüşüyor, beklentilerini, nasıl bir gelin olma hayalini tespit ediyor, ilk işe vücut proporsiyonuna ve yapılacak mekana göre gelinlik seçimiyle başlıyoruz. Cilt ve dekolte bakımı için program yapıp, düzenli bakımlarla yoğun koşuşturmalara mola verdiriyor, gelinlik provalarına da birlikte gidiyoruz. Gelinlik modeli, dekoltesi, yüz şekli ve duvağına göre saç modeline karar veriyor, gelin ve damadımız için kuaför ve berber randevularını ayarlıyoruz. Son gelinlik provasına en uygun ayakkabıyı alarak gidiyor, son aksesuar seçimiyle gelinliğimizi eksiksiz ve kusursuz hazırlıyoruz. Parfüm ve yan ürünlerinin alışverişini de unutmuyoruz. Düğünden 4 gün önce saç provamızı, düğünden 3 gün önce manikür & pedikür, düğünden 2 gün önce özel maskeler kullanılarak yapılan cilt bakımımızı ve kaş tasarımımızı yapıp bütün hazırlık işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Düğün Günü, Mekanımızı sadece gelin ve misafirlerine kapatıyor, gelinimiz içeri girdiği andan itibaren her kareyi ölümsüzleştiriyor, kahvelerimizi yudumlarken gerginliğimizi atıyor ve güzel bir müzik eşliğinde sohbet ediyoruz. Kuaförümüz belirlediğimiz saçı sardıktan sonra makyaja geçiyor ve gelinimizin ifadesini bozmayacak, gelinliğin önüne geçmeyecek şekilde trendlere uygun makyajını yapıyoruz. Saç ve makyaj bittikten sonra özel odamızda gelinimizi giydiriyor, dekolte makyajını yapıp, parfümünü sıktıktan sonra damadımızı bekliyoruz. Gelini almaya gelen damadımızın son rötuşlarını yapıp, giyinmesini bekliyoruz.

Klasik haline gelen “Kırmızı Halı”da çiftimizin son özel karesini ölümsüzleştiriyor ve sonsuz mutluluklar dileyerek uğurluyoruz…